Фетометрія

УЗД вагітності 3-й скринінг (фото входять у вартість)

УЗД вагітності 3-й скринінг (фото входять у вартість) – у 3-ому триместрі вагітності головною місією УЗД можна вважати: оцінку фетоплацентарного комплексу, розміру плоду, їхня відповідність терміну вагітності, оцінка плаценти (товщина плаценти і ступінь її зрілості).

УЗД вагітності 2-й скринінг (фото входять у вартість)

УЗД вагітності 2-й скринінг (фото входять у вартість) – дослідження, яке на підставі певних лабораторних маркерів і клінічних даних дозволяє за допомогою комп’ютерної програми розрахувати ймовірний ризик розвитку хромосомних хвороб або інших вроджених аномалій плоду.

УЗД вагітності 1-й скринінг (фото входять у вартість)

УЗД вагітності 1-й скринінг (фото входять у вартість) – в ході УЗД визначається кількість плодів, термін вагітності і розміри ембріона. Згідно з цим даними можна сказати наскільки правильно розвивається малюк в утробі матері.

УЗД вагітності ранні терміни

УЗД вагітності ранні терміни – УЗД єдиний метод, що дозволяє діагностувати як розвивається вагітність на ранніх термінах. Визначити, чи є ембріон (так називається малюк до 8-го тижня свого розвитку) в порожнині матки, на хорошому ультразвуковому апараті можливе вже з 5-6-го тижня. Паралельно лікар оцінює його серцеву діяльність. Для цього він проводить реєстрацію частоти серцевих скорочень.