Симотюк Андрій

Хірург-флеболог, проводить консультації та операції по варикозу

Хомишин Іван

Лікар-хірург першої категорії, лікар ультразвукової діагностики.

Флеболог

Флеболог – це лікар вузької спеціалізації, який займається захворюваннями вен. Варикозне розширення вен та інші патології судин – це ті питання, які може розглядати і вирішувати саме флеболог. Незважаючи на те, що це вузька спеціалізація, такий лікар може проводити діагностування, лікування та профілактику будь-яких захворювань вен. Таким чином, відвідувати флеболога слід регулярно, щоб завжди тримати під контролем стан вен і своєчасно виявляти найменші зміни, щоб починати адекватне лікування. Консультація – безкоштовна.

Мініфлебектомія

Мініфлебектомія – це хірургічний метод, який застосовується в флебології для видалення уражених варикозною хворобою підшкірних судин і відновлення кровотоку глибоких вен. Проведення такої операції – радикальний захід, однак цілком виправданий, що підтверджується багаторічним досвідом лікарів-флебологів медичного центру “БазисМед”. Мініфлебектомія – революційне відкриття, адже цей метод лікування варикозної хвороби, дозволяє зменшивши травматичність і тривалість госпіталізації, досягти високого косметичного ефекту.

Склеротерапія мілких судин «судинні зірочки»

Судинні зірочки, для опису яких також використовується термін телеангіектазії , є самим слабким проявом венозної недостатності. Це невеликі групи тонких кровоносних судин безпосередньо під поверхнею шкіри, що нагадують зірочки, гілки дерева або павутину. Зазвичай вони мають червоний, фіолетовий або блакитний колір і добре помітні.

Ендовенозна лазерна коагуляція (ЕВЛК) в комплексі з мініфлебектомією та підбором компресійного трикотажу

Через маленькі проколи, у просвіт ураженої (розширеної) варикозом вени вводиться лазерний провідник. Лікар-флеболог слідкує за просуванням світловоду в режимі реального часу за допомогою УЗД апарату. Потім включається лазерне випромінювання, яке діє саме в місці ураження, що приводить до надійного “склеювання” вени. Метод ЕВЛК дозволяє уникнути травматизації нервових закінчень і лімфатичних судин, що знаходяться поруч з варикозною веною. Чутливість шкіри після процедури не втрачається. ЕВЛК поєднується з естетичною мініфлебектомією (видаленням дрібних венозних гілок із мікропроколів шкіри) та склеротерапією. Підбір компресійного трикотажу – дані вироби призначають для профілактики, лікування таких недуг, як тромбоз, варикоз, тромбофлебіт, епітелізуючі трофічні виразки, лімфедема та інші. Лікувальний ефект обумовлений тим, що створювана компресія впливає на розширені вени – здавлює їх. Завдяки цьому відбувається перерозподіл кровоносної потоку, що йде від змінених (розширених) до здорових венах.

Консультація лікаря-флеболога

У медичному центрі «БазисМед» прийом ведуть досвідчені лікарі , регулярно підвищують свій рівень кваліфікації, які застосовують у своїй практиці сучасні досягнення світової медицини. Кваліфікована допомога надана Вам вчасно допоможе виявити захворювання і патологічні порушення вен нижніх кінцівок, визначити стадії і скласти оптимальний план лікування варикозу. Достовірна і ретельна діагностика в МЦ «БазисМед» та інноваційні методи лікування – це запорука успішного результату! Кожен з нас повинен приділяти особливу увагу своєму здоров’ю!