Лікарі
- Головна
- -
- Лікарі
Пошук лікаря
Сортувати:
Мамологія
Відгуки пацієнтів про наших лікарів
Роксолана
Шановні фахівці та колектив BazizCMED!
Висловлюю Вам щиру вдячність за високий професіоналізм, уважність, людяність і турботу, яку Ви проявили під час мого лікування. Завдяки Вашій майстерності та підтримці я почуваюся значно краще й відчуваю, що мій шлях до одужання — у надійних руках.
Особлива подяка хірургу Погореному Івану Вікторовичу за золоті руки, професіоналізм і турботу. Дякую за прекрасно виконану роботу та підтримку!
Маргарита
Я дуже задоволена сьогоднішній візитом у клініку Базісмед.Була у терапевта пані Юлії Копилової,це дійсно лікар своєї справи. Все настільки добре пояснила,заспокоїла,всім раджу цього лікаря. Я дуже задоволена, розвитку Вам і клініці.
Ірина
Хочемо висловити вдячність надзвичайно професійному, уважному, чуйному лікарю Уляні Михайлівні Томащук. Вже не вперше Уляна Михайлівна дуже влучно підбирає лікування, що дає прекрасні результати. Як мама двох діток, я знаю, яке це щастя знайти такого лікаря і людину з таким добрим серцем, як Уляна Михайлівна! Щиро і безмежно вдячні!
Маргарита
Дякую,я задоволена всім. В клініці чисто і привітний персонал. Лікарка Мальвіна Григорівна велике, дякую Вам за Ваше чудове,чуйне і професійне відношення до пацієнтів.Дякую.
Ольга
Нічого не потрібно покращувати. Все дуже сподобалось! Анна Михайлівна Рещук найкраща. Дякую за якісну консультацію! Лише приємні враження після візиту
Людмила
Щиро дякую Івану Тарасовичу Хомишину!!!!За турботу, професіоналізм , людяність і добре серце!Лікар від Бога!Все на високому рівні!Рекомендую 100%!
Ярослава
Візитом задоволена, а саме сподобалось сучасне обладнання, тактовний і ввічливий персонал. Окрема подяка гінекологу Боярчук Ірині Федорівні, через рік на плановий огляд тільки y "Bazismed".
Галина
Сьогодні була у лікарки Соловей О.Л.гастроентеролога вперше, прийом був дуже гарний,лікарка дуже приємна, мені все сподобалось,буду рекомендувати і своїм знайомим лікаря.
Мар'яна
Все як завжди супер ! Чисто, привітно ! Терапевт Копилова Юлія - приємна , привітна , співчутлива, допомогла з тим за чим я звернулась , вдячна їй 😊
Аліна
Все чудово!
Дуже дякую лікарю Філімонову Володимиру Олександровичу. Вже другу вагітність проходжу скрінінги саме в цього спеціаліста і дуже задоволена (мене вже сам голос лікаря заспокоює)
Дякую за високий рівень обслуговування від адміністрації до обстеження
Ірина
Була на прийомі у гінеколога — чудовий лікар, уважна, спокійна й дуже професійна. Лікар все детально пояснила, відповіла на всі мої запитання, допомогла розібратися з результатами та надала цінні рекомендації. Атмосфера під час прийому була комфортною, відчувалося щире бажання допомогти. Дуже приємно мати справу з таким спеціалістом — дякую за турботу та професійність! 💐
Ганна
Дуже переживала перед візитом, але лікар був уважним, все зрозуміло пояснив, і я відчула довіру. Лікування пройшло швидко, безболісно, і тепер я почуваюся добре. Рекомендую цього
фахівця.
Лукреція
Хочу щиро подякувати Валентині Леонідівні за професіоеалізм, уважність. Лікар-гастроентеролон, який дійсно знає свою справу, пояснює все зрозуміло і детально. Після першого прийому видно результат призначеного нею лікування. Рекомендую.
Інна
Все було чудово, особливо лікар - БОЯРЧУК ІРИНА ФЕДОРІВНА, допомогла відчувати себе комфортно, бо був страх через попередній невдалий досвід з іншими спеціалістами, все максимально детально і зрозуміло пояснила, тепер на консультації лише до неї
Ольга
Нічого не потрібно покращувати. Все на вищому рівні.
Видно, що персонал турбується про заклад, комфорт пацієнтів та якість послуг. Після цього візиту як буде потреба звернутись до лікарів, то це буде саме у "Базисмеді".
Лікар справжній професіонал своєї справи.
Візит був максимально легким та комфортним, Погорений Іван Вікторович здійснив УЗД вен нижніх кінцівок, детально все пояснюючи. Дівчата з рецепції дуже приємні, пояснили всі деталі. Дякую за теплий прийом!
Павло
Особливо подяка лікарю Панькевичу М.В. ,дуже вдячний за лікування на високому професійному рівні і толерантний підхід до лікування.Результатом лікування задоволений .
Анна
Рік назад мала нагоду прооперувати ніжки у Хомишина Івана Тарасовича, залишилась надзвичайно задоволена результатом. Він є дійсно майстер своєї справи, як операція так і реабілітація проходили чудово та без жодних проблем. Наразі маю змогу вільно себе почувати без варикозу. Моя щира рекомендація всім хто шукає чудового лікаря, який вирішує питання варикозних вен.
Володимир
Хочу щиро подякувати медичному центру Базисмед за високий рівень медичних послуг та чудове ставлення до пацієнтів. Особливу вдячність висловлюю Кваснюк Оксані Василівні — надзвичайному лікарю та людині з великої літери!
Потрапив до Оксани Василівни за рекомендацією, і тепер сам з впевненістю можу радити її всім знайомим. Це лікар, який не лише глибоко знається на своїй справі, а й підходить до кожного пацієнта з уважністю, людяністю та щирим бажанням допомогти. Уважно вислухала всі мої скарги, пояснила діагноз зрозумілою мовою, детально розповіла про подальше лікування та заспокоїла — і морально, і професійно.
Олена
Дуже чудовий лікар, дуже чуйний, все подивилась, все запитала, Всі аналізи і продивилася, ніжно говорила з дитиною, ми дуже задоволені, дитина зовсім не боялась , дуже раджу!!!
Руслан
Дякую лікарю за уважність та професійний підхід. Ставив мені холтер і тонометр для добового моніторингу тиску. Все зроблено чітко, спокійно й оперативно. Результати отримав уже в той же день. Спокійний, впевнений спеціаліст, видно, що знає свою справу. Рекомендую!
Ольга
Звернулася в Центр лікування варикозу Хомишина вперше, але маю з чим порівняти.
Консультацію та процедуру провів лікар Микола Миколайович, на сучасному УЗД-апараті. Склеротерапію виконали в окремій чистій процедурній, під збільшенням. Лікар дуже уважно поставився, чітко попадав у всі судини, зробив фото до і після. Приємно вразила ввічлива й уважна адміністрація. Результат — чудовий, сервіс на високому рівні. Рекомендую!
Світлана
Приємний, уважний лікар. Безболісно все зробила, зарядила позитивом. Рекомендую.
Яна
Чудовий лікар!
Мені сподобався підхід до паціента, а головне зацікавленність у одужанні,
лікар залишив приємне враження та довіру!
Дякую лікарю та клініці! Рекомендую!
Любов
Якщо ви вагаєтесь чи йти до МАРИНЧИН ІРИНИ МИКОЛАЇВНИ - то із впевненістю йдіть. Це фахівець своєї справи, компетентна, розумна і просто найкраща лікар. Я дякую їй, за всі візити до неї. Оскільки вона все пояснить і розкаже, і навіть по 2 рази якщо це потрібно. Велике дякую за вашу роботу!!!
Денис
Дуже хороший, позитивний лікар. Сильно задоволений візитом, лікар все дуже добре пояснив, дав чудові поради. Рідко зустрінеш настільки досвідчених лікарів і тих хто знається у своїй справі.
Ігор
Дуже задоволений консультацією уролога Гаврилюка Олександра Дмитровича. Все чітко та зрозуміло пояснив та прописав наступні кроки. Дуже розумний та гарний лікар.
Ірина
Все супер,на мою думку покращувати нічого не потрібно❤️Лікару Болібруху Руслану окрема подяка,лікар дуже крутий ,професійна людина🤗🤗🤗♥️♥️♥️РЕКОМЕНДУЮ
Інна
ЛІКАР з великої літери.
Професіонал своєї справи.
Щиро Дякую.
Здоров'я,Миру Вам ,Владислав Володимирович!
Віталій
Юрій Володимирович - НЕЙМОВІРНИЙ лікар, професіонал своєї справи. Бережіть його, мало таких крутих спеціалістів зараз!!!
Любов
Сервіс яз завжди на найвищому рівні! Світло, чисто, приємно, і простір для діточок є.
Лікар Філіионов Володимир Олександрович надзвичайно чутливий, ввічливий, розуміючий, завжди все пояснює при огляді. Щиро дякую за огляд! Буду всім рекомендувати 🥰
Любов
Дякую лікарю МАРИНЧИНІЙ ІРИНІ МИКОЛАЇВНІ🤍
Неймовірно уважна, приємна, компетентна . Візит пройшов легко, спокійно. А я так хвилювалася.
Сергій
Був на прийомі в гастроентеролога Кузьмінської О.Б. Консультацією задоволений. Лікар компетентна, уважна до пацієнта. Відповіла на всі мої запитання. Рекомендую!
Інна
Уролог Курій М. І. надзвичайно приємний, ввічливий лікар, все детально поясню по аналізах та лікуванню! Дякую!
Галина
"Хочу висловити щиру подяку клініці Базисмед та особисто лікарю Хомишину Івану Тарасовичу. Я подолала понад тисячу кілометрів, приїхавши з Братислави, щоб потрапити саме до цього чудового фахівця. Спостерігаю за його професійною діяльністю ще з 2018 року, і лише тепер здійснилася моя мрія.
Операція пройшла на найвищому рівні — відчувається впевненість, досвід та турботливе ставлення лікаря до кожного пацієнта. Іван Тарасович — це лікар із золотими руками та великим серцем, який не лише лікує, а й дарує віру в одужання.
Дякую всій команді клініки Базисмед за високий рівень обслуговування та теплу атмосферу. Рада, що довірилася саме вам!"
Людмила
ЧУДОВА КЛІНІКА!ВСЕ НА ВИСОКОМУ РІВНІ!! Привітний персонал,кваліфіковані,розумні фахівці.Іван Тарасович Хомишин -лікар від Бога,дуже хороший лікар!Всім рекомендую 100%!
Ігор
Дуже вдячний Базисмеду, що запросили в штат таких професійних лікарів як уролог Гаврилюк Олександр Дмитрович, який надав якісну зрозумілу консультацію, чітко прописав кроки , які треба зробити в лікуванні. Я дуже задоволений, що отримав професійну консультацію у такого лікаря. Бажаю та дуже рекомендую утримувати таких лікарів як Гаврилюк О.Д. в штаті. Дякую гарно!
Галина
Дуже ввівчлива , грамотна та уважна лікарка. Відразу відреагувала на скарги і правильно виставила діагноз .
Клієнтоорієнтована.
Візит пройшов легко , швидко і по суті .
Всім рекомендую.
Уважний лікар, допоміг мені швидко вилікуватись від гаймориту без прокола
Марина
Неймовірно вражена професійністю Базисмед ,і особливо лікарем УЗД Куті Анна Петрівна - найкращий лікар.
Людмила
Хочу сказати : "Спасибі лікарю — гінекологу Тамарі Миколаївні Боднар за її професіоналізм, за підхід і ставлення до пацієнтів. Маючи такого лікаря забуваєш про всі тривоги і проблеми ,на всі питання отримуєш чітку, кваліфіковану відповідь. До такого лікаря хочеться звертатися постійно.
Тамара Миколаївна не просто кваліфікований фахівець, вона викладається по повній, пояснить, порадить, обгрунтує обране лікування. Надалі буду лікуватися тільки у неї.
Надія
Звертаюся не перший раз особисто , та раджу всім знайомим Ваш медичний центр «Базисмед»а особливо велика подяка лікаркі УЗД Лукашенко Юлії Володимирівні -це дійсно лікар від Бога . Щиро вдячна за її працю та відповідальне ставлення не дивлячись на робочі години консультують та завжди на звʼязку.Дякую її за все🙏🙏🙏 Заклад та лікарів рекомендую👍👍👌 завжди зустрінуть з посмішкою,вислухають і дадуть пораду.Нехай Бог посилає Вам міцного здоровʼя у нелегкій праці.
Наталія
Дуже сподобалась консультація лікаря-дерматолога Хитик. Одна з небагатьох, яка дивиться всередину і людини і проблеми
Людмила
Мед центр,, Базисмед "найкращий,сьогодні були з чоловіком на консультації лікаря уролога Марчук Олександра Андрійовича,получили якісну професійну консультацію,вийшли з центру в гарному настрою.Персонал вічливий,добрий.Бажаємо центру процвітання і подальшого розвитку.Будемо рекомендувати друзям і знайомим.
Лариса
Мені дуже сподобалось на прийомі у Куті Анни Петрівни.Вона дуже чудовий і уважний лікар,і як людина дуже приємна.Я в захваті від неї👍👍👍❤❤❤
Мирослава
Чудовий лікар!Прекрасна,приємна,чуйна людина.
Професіонал своєї справи.
Обов'язково рекомендую.
Віталій
Юрій Володимирович, чудовий, неймовірний ЛІКАР!!! РАДЖУ всім!!!
Марія
Лікар Ендокринолог Проскурняк Іванна Михайлівна дуже гарно і доступно проконсультувала і пояснила подальші дії в досягненні ефективного лікування мого стану здоровʼя однозначно рекомендую )))
Світлана
Неймовірний лікар і справді хороша людина!
Дійсно допомогла , а не призначила купу непотрібних аналізів і ліків! Дякуємо!
Ірина
Анна Сергіївна дякую Вам, за допомогу і ваш професіоналізм та золоті ручки. Найкращий спеціаліст в місті. Дякую вам за відмінне виконання ваших обов'язків
Надія
Уляна Михайлівна просто найкращий педіатр, надзвичайно уважна та супер людяна ❤️
Христина
Звернулася в Базисмед для профілактичної діагностики органів малого таза так як були безуспішні спроби вагітності, далі була записана на консультацію до лікаря гінеколога Жарюк Галина Миколаївна - лікар яку я бачила в перше зробила свою роботу на вищому рівні, швидко усунули мою проблему і пройшовши короткий курс лікування -я завагітніла. Щиро дякую Галині Миколаївні за її роботу та підтримку , і без усяких вагань рекомендую її. Також мені загалом сподобався весь сервіс у Базисмед. Дякую вам за вашу працю та турботу про пацієнтів !
Валентина
Доброго дня, привела дитину на прийом до Сапункова Олега Давидовича і була дуже задоволена результатом: лікар одразу знайшов підхід до "особливої" дитини, провів повний огляд та призначив грамотне лікування) дякую і всім рекомендую!
Ольга
Доброго дня🌞 Була сьогодні у Вас у клініці якою я дуже задоволена і завжди своїм знайомим рекомендую БАЗИСМЕД👍👍👍 А особливо велика подяка дуже хорошому Лікарю з великої букви Хомишину Івану Тарасовичу за його золоті руки і доброту🌹Велика Вам подяка усім лікарям і всьому медперсоналу🌷🌞🌷 Ви найкращі🔥👍🔥
Юлія
Прийом у Гусарчук: пощастило мати такого лікаря за декларацією. Надзвичайно інформативний прийом, дуже приємно і легко пройшло спілкування (а це важливо, коли приходиш хворим до лікаря), також мушу відзначити роботу медсестри, яка друкувала висновок (на жаль не знаю імені), так як вона також була активно залучена в процес консультації.
І приємні дівчата на рецепції
Дарія
Все чудово, дякую!
Особливу вдячність хочу висловити Маринчиній Ірині Миколаївні за чуйність, професіоналізм і високу якість роботи! І звісно самому персоналу.
Олексій
Ця оцінка саме Колотилу Василю Михайловичу.
Прекрасний лікар!
Микола
Все чудово! Дякую Ларисі Олександрівні за таку розгорнуту та професійну консультацію. В цілому сервісом Базисмед задоволений.
Іванна
Мені все сподобалось, дуже
приємний лікар Сапунков
Олег Давидович.
На ресепшені дуже привітні
дівчата. Все ОК.
Людмила
Все чудово! Дуже люб'язний персонал. Чудова лікар Юлія Володимирівна .!!
Молодці. Так тримати ❤️
Роман
Томащук У.М. дуже хороший спеціаліст лікар, доброзичлива і позитивна людина. Залишились задоволені візитом у Базисмед. Щиро Вам дякуємо!
Ірина
Дякую лікарю Бондар Тамарі Миколаївні,прийомом залишилося довільна,все пройшло на вищому рівні.Дівчата всі ввічливі, почувала себе дуже комфортно,я в захваті від сервісу.Рекомендую!!!
Ірина
Щиро вдячна Юліанні Михайлівні за професіоналізм!
Чудовий і приємний фахівець, професіонал своєї справи.
Окреме спасибі за допомогу з підбором оральних контрацептивів, до знайомства з нею я боялась їх приймати, а зараз задоволена вже тривалий час!
Щиро рекомендую!
Олена
Дякую величезне лікареві Кваснюк Оксані Василівні. Чудовий спеціаліст
Яна
Була на консультації у невролога Холоденко Маріанни Романівни. Консультацією задоволена, лікар оглянула, передивилась попередні аналізи та обстеження, звернула увагу на скарги та нюанси стосовно самопочуття, відкоригувала лікування та надала рекомендації. Буду звертатись ще.
Юлія
Ольга Борисівна - професіонал своєї справи. Дуже ввічлива,уважна і тактовна. Дасть вичерпну відповідь на будь-яке запитання що стосується харчування чи лікування. Лікар,яка змінила моє уявлення про гастроентерологію.
Любов
Лікар Вололимир Олександрович Філімонов надзвичайно класний, все пояснює, радить як краще, ділиться досвідом. Рада, що була в нього на огляді
Віта
Були з дитиною на консультації у Кіріченко О. С., дитячого ортопеда-травматолога. Лікар-ретельна, уважна, ввічлива. Все доступно пояснила, не лякаючи та не "вишукуючи" зайвого. Все пройшло на належному рівні. Якщо у Базисмед усі лікарі дитячого профілю так працюють, це просто чудово!!!
Олена
В моєму випадку все пройшло чудово
Я робила узі у лікаря Пентескул Олена Іванівна
Дуже приємний лікар, гарне відношення і спілкування
Аліна
Звернулась до Проценко майже два роки тому. До цього дуже багато було лікарів, які не змогли допомогти з моїми проблемами. Проценко Оксана Василівна виявилася дуже уважним лікарем. Змогла визначити причину моєї проблеми та вирішити її. Дуже уважна та турботлива, завжди може підібрати потрібні слова щоб заспокоїти та не опускати руки. Це ЛІКАР з великої літери. Дуже рекомендую !!!
Віта
Сьогодні вдруге була у БАЗИСМЕД. Враження хороше, адже робота Вашого медцентру злагоджена та професійна. Все пройшло на належному рівні (як і минулого разу). ДЯКУЮ лікарю-мамологуТарасу Григоровичу Харюку, за уважність, професіоналізм, чуйність, тактовність. Обов'язково рекомендуватиму Ваш медичний заклад!
Анастасія
Чудовий лікар Узд - Статна Надія Михайлівна! Мої щирі редомендаціі
Дівчатка-адміністратори дуже привітні!
Олена
Нічого,все і так доведено до ідеалу
Особлива вдчність Маринчиній Ірині Миколаївні-лікар від Бога!
Віталій
Кардіолог Галина Іванівна дуже кваліфікований спеціаліст. Надала змістовну консультацію по моєму стану здоров'я.
Дякую.
Вероніка
Дякую, лікарю професіоналу Філімонову Володимиру Олександровичу.
Діана
Дуже хороше обслуговування та уважність лікаря Боднар Тамари Миколаївни.
Наталія
Доцюк Владислав Володимирович дуже турботливий лікар, дякую за ефективне лікування!
Іван
Щиро дякую колективу,дуже всі ввічливі,хочеться всім побажати міцного здоров'я,особливо хочу подякувати лікарю-урологу,Гочарову Євгену Олександровича,за гарне ставлення,за роз'яснення,в мене нема медичної освіти,але я все зрозуміла,всіх земних благ і Божого Благословіння.
Віра
Я вже багатьом порекомендувада БазісМед.
Дуже задоволена обслуговуванням.
Щира подяка персоналу за працю.
Подяка сімейному лікарю Гусарчук А. Г..
Ірина
Задоволена все як завжди на висоті лор-лікар дуже компетентний Нікіфоров Олександр Олександрович
Надія
Все чудово!
Велика вдячність лікарю Палагнюку Василю Михайловичу за найкращий підхід у проведенні гастроскопії також за увагу і терпіння. Ви фахівець своєї справи.
Ірина
Дуже гарно дякую! Мед.персонал просто на вищому рівні! Хочу окремо подякувати лікарю узд, яка вранці мене приймала( вибачте,незнаю, як Вас звати) Ви- чудова, лікар і жінка! УСПІХІВ ТА ПРОЦВІТАННЯ!!!
Наталія
Дуже привітний і хороший фахівець Хомишин Іван Тарасович. Також сестрички та дівчата на рецепції дуже привітні .
Олександра
Невропатолог Наталія Іванівна Ковтюк дуже розумний і компетентний лікар.Дуже сподобався прийом!!Щиро вдячна!!
Тетяна
Дуже уважний персонал!
Високий професіональний рівень!
Лікар Зінковський Я. , лікар від бога!
Я вам вдячна!!!
Оксана
Дякую дуже гарна клініка. Щира подяка лікарю Ковальчук Петро Зіновійович лікар від Бога,усім рекомендую.
Ольга
Мене все влаштовує.
Окремо хотіла би відмітити професіоналізм докторки Боярчук,дуже їй дякую!
Надія
Сьогодні вперше була у центрі базисмед і залишилась задоволена.Дівчатка на рецепшені уважні і ввічливі.Була на прийомі у лікаря Статна Надія Михайлівна,дуже сподобалося її ставлення до пацієнта.Буду рекомендувати знайомим.
Наталія
Я задоволена,бо кращих спеціалістів я ним зустрічала.Особіно невро патолог, Валентина Миколаївна .
Максим
Мудрак Ольга Петрівна , найкращий лікар , дякую ☺️
Світлана
як завжди, дуже задоволена професіональністю лікаря Нікіфорова О.О. і бездоганним сервісом медичного центру
Марина
Філімонов Володимир Олександрович лікар від Бога! Щира подяка центру та лікарям за Вашу працю та якість обслуговування!!!
Юлія
Все чудово. Персонал привітний, обслуговування добре організоване та приємне. Вдячні дитячому ЛОР-лікарю п. Нікіфорову за професійність та туботливе ставлення
Христина
Лікар Щербатюк Ауріка Миколаївна чудова? всі скринінг проходила у неї і просто спеціаліст відмінний і дуже привітна!
Я дуже задоволена роботою Жарюк Галини! Вражена її підходом до пацієнта, її професіоналізмом! Записала вже і маму до неї на огляд. Дякую!
Олена
Все просто чудово, привітний персонал. І окрема вдячність Болібрух Руслан Степанович просто чудовий врач.
Марина
Сьогодні була на обстеженні у дуже хорошого лікаря Анни Петрівна! Щиро рекомендую
Надія
Дякую лікарю Перепаді Юлії за кваліфіковану допомогу !!!
Надія
Все чудово, персонал дуже ввічливий та дитина обожнює куточок з іграшками. Лікар Колотило Василь Михайлович супер, малий його обожнює
Інна
Я була вперше, мені сподобався персонал, який ввічливий та привітний. Перепада Юлія Володимирівна, яка проводила огляд дуже приємна і професійно вирішила мої проблеми, за що щиро вдячна і обов'язково звернуся ще для завершення своїх питань.
Бажаю процвітання та багато пацієнтів.
Галина
Дякую за відповідальну роботу лікаря. Дуже уважна та чуйна, гарний спеціаліст - Наталія Валерівна. Дякую
Наталія
Лікар Соловей М,М дуже приємний та хороший спеціаліст,все пройшло безболісно,Надіюся на хороший результат після операції.Дівчатка також дуже приємні та ввічливі
Юлія
Дуже приємні працівники! Мельник Тетяна Василівна-професіонал своєї справи,дитина була в захваті ! Дякуємо Вам
Антон
Кращій масажист в якого я був. І взагалі мабуть краща клініка в місті. Дякую.
Анастасія
Статна Н.М. - чудовий спеціаліст, уважна, ввічлива та приємна. Неодноразово зверталась до неї на УЗД, рекомендую.
Владислав
Велике дякую лікарю-алергологу Дмитрук Тетяні Василівні,вона класний спеціаліст, чудовий лікар і хороша людина.
Ігор
Все ок. Лікар хірург Сав'юк Іванна професійна і ввічливо, детально пояснює. Рецепція, асистенти дуже приємні. Нема до чого придертися. Дякую
Віктор
Доброго вечора.Лікар, Болібрух Р.С.,високопрофесійна ,тактовна та ввічлива людина.Також хочу зазначити тактовність його асистента.
Інна
Дуже задоволена Перепічка Михайлом Петровичем. Доктор з Великої літери.
Людмила
Дуже привітний персонал і дуже хороший лікар Тетяна Олександрівна гінеколог
Ганна
Все дуже добро. Дякую лікарю Петру Зіновійочу за його профісіоналізм, за його гарне ставлення до пацієнтів.
ДЯКУЮ доктор у Соколюк А.О. і всьому медичному персоналу
Аліна
Мені дуже все сподобалось
Від моменту зустрічі на рецепції до закінчення консультації
А гінеколог Маринчина особливо сподобалась
Її професіоналізм мене приємно вразив
Дякую за ваш сервіс і якість
Ірина
Доцюк Владислав Володимирович професіонал своє справи! Ми з донькою дуже вдячні йому за професійну консультацію.
Алла
Дуже уважний персонал. Лікар Доцюк В. В. Уважно вислухав мене. Дав дієві поради. Я задоволена відвідуванням даного медичного закладу.
Світлана
Дякую, дуже задоволена результатом, лікар від Бога - Микола Миколайович Соловей. Однозначно всім рекомендую, хто має таку проблему. Дуже вдячна.
Вероніка
Лікар Пульберг - супер, дякую щиро
Олена
Щиро вдячна своєму сімейному лікарю Анні Георгіївні Гусарчук, професіонал своєї справи. Спокійна атмосфера і добре ставлення до пацієнтів.
Ганна
Лікар УЗД діагностики Каспрук Мар'яна дуже приємна в спілкуванні ,все чудово пояснила та обґрунтувала. Перед процедурою дуже хвилювалася ,але вже на початку самої процедури страх зник завдяки компетентності лікаря та гарним відношенням .Приємна атмосфера
Валентина
Всім задоволена. Маринчина Ірина Миколаївна чудовий лікар. Буду її рекомендувати всім знайомим.
Володимир
щиро дякую Перепада Юліі Володимирівні! видаляв родимки, все пройшло дуже швидко та не болісно, навіть сподобалось))
Ольга
Дякую лікарю Зінковському він майстер своєї справи. Справжній спеціаліст!!
Оксана
Хоч подякувати лікарю онкологу Перепаді Юліі Володимірівні за консультацію і огляд. Лікар поставила діагноз, доступно все пояснила .
Ірина
У вас все чудово,а лікар-дерматолог Хитик Лариса Михайлівна просто чудовий фахівець.Ми з сином просто дуже раді,що до неї потрапили.Лікар з великої букви???
Марина
Дуже задоволена роботою лікаря масажу Муромцевоі Ганни. Двічі мала нагоду пройти курс масажу, робота лікарки професійна, рекомендую
Наталія
Все сподобалось. Задоволена умовами, всі привітні, чисто і затишно. Окремо дякую лікарю Васюк В. Л. за уважне ставлення до пацієнтів. Консультація була проведена професійно, лікар щиро бажає допомогти в лікуванні. Дякую.
Юлія
Щербатюк А.М. дуже турботливий і уважний лікар!!!!Безмежно вдячна!!!На УЗД постійно записуюсь лиш до неї!!!!
Олена
Дуже уважна лікар Щербатюк А.М., приємна, досвідчена, все пояснила і надала консультацію в межах своєї компетентності.
Однозначно раджу лікаря!
Олеся
Лікар Гижка Еріка Петрівна фахівець яка заслуговує поваги.дякую їй.
Діана
Все сподобалось. Володимир Олександрович Філімонов- просто чудовий лікар!
Олена
Була вперше персонал приємний, дуже сподобалась лікар Гижка Е.П. уважна, приємна, як кажуть лікар від бога, тепер тільки до неї, рекомендую не пошкодуєте.
Юлія
Найкраще УЗД у місті Чернівці. Дякую за оперативність. Окрема подяка, Ауріці Миколаївні, найкращий лікар! Рекомендую!
Галина
Дуже кваліфікована і фахова медична консультація і обстеження проведено лікарем Іваном Тарасовичем . Велика подяка даному лікарю. Буду радити звертатись знайомим в дану клініку..
Сергій
Все чудово, обов'язково порекомендую друзям, родичам, сімейний лікар- Мудрак О.П, просто супер, я задоволений
Мар'яна
Задоволена всім, дуже вдячна Соловей Микола Миколайович, дуже чудовий лікар та спеціаліст у своїй справі.
Та всім спіціалістам, які працють у Базисмед ви найкращі.
Надія
Професіоналізм лікаря Корчагіна Єгора Павловича на високому рівні! Молодець!
Анна
Дуже задоволена обслуговуванням! Все на вищому рівні! Лікар Маринчина І.М. професіонал своєї справи! Залишились лиш тільки приємні враження про клініку! Дякую!
Ганна
Прекрасні, досвідчені лікарі, дбайливо ставляться до пацієнтів, намагаються вирішити проблему за допомогою препаратів, які не наносять шкоди здоровʼю. Лікарям Філімонову Володимиру Олександровичу та Новосаду Володимиру Олександровіичу велика вдячність ???. Всім знайомим буду рекомендувати цих лікарів.
Альона
Чудовий прийом у лікаря Нікіфорова. Нарешті знайшла отоларинголога, який мене почув, і вже на 3 день лікування мені стало вперше за рік краще. Дякую!
Василь
Мене все влаштувало, обслуговування персоналом і професіоналізм лікаря Руслана Степановича на високому рівні.
Алла
Гарно дякуємо Кіріченко Олені Сергіївні за її щире та вічливе ставлення до своїх малих пацієнтів, за чуйне , добре серце, за професійний досвід, за щиру посмішку, від якої у дітей зникає вся боязнь. Малий дуже задоволений від цього консультативного обмеження. ? Одним словом " Лікар від Бога "?
Ніколєтта
Ми вперше відвідали центр. Приїхали з іншого кінця міста по відгукам. На ресепшені все швидко і чітко. Лікар - Бог отоларингології! Професіонал! Звернулись з гострим випадком болі у вусі, приділив нам багато часу, щоб проблему вирішити. Лікар враховував , що працює з дитиною і весь час був з нею в контакті, питав про стан, попереджав про маніпуляцію. Медсестра асистувала професійно!
Дякую Вашому центру!
Оксана
Дякую, що ви є .... персонал чудовий. Філімонов , лікар від бога.
Ігор
Дуже задоволений консультацією Хребтій Г.І., вкотре все доступно, чітко пояснила, провела консультацію.
Порадити можу тільки одне - мотивувати і мотивувати такого лікаря як Галина Іванівна, адже я прийду лиш до неї, де б вона не працювала. Утримуйте таких професіоналів, адже в наш час це велика рідкість. Професіоналізм лікарів Базісиеду створюють гарну репутацію медичному центру.
Дякую.
Яна
Персонал уважний, лікар Статна Н.М. працювала не поспішаючи, всі незрозумілі аспекти пояснювала. Задоволена візитом.
Тетяна
Від щирого серця подяка лікарці Клим В.М. за людяність, правильність призначеного лікування.На сьогодні почуваю себе значно краще і маю чудові аналізи! Велика подяка.
Лілія
Дуже прекрасний колектив. А особливо лікар Куті Анна Петрівна. Дуже приємна посмішка. Побільше б аких лікарів. І як професіонал прекрасний. Буду всім рекомендувати
Галина
Була на прийомі у дерматолога Перепічка М.П. Дуже задоволена. Індивідуальний підхід до пацієнта, професіоналізм.
Аліна
Ввічливий персонал,завжди приємно заходити.Дякую педіатру Манюк Наталії Валеріївні за професійне надання медичної допомоги,для нас це найкращий педіатер.
Галина
Сьогодні я була пацієнтом медичного центру « Базисмед». На лікування варикозного розширення вен наважувалися 2 роки, і не пожаліла.
Завдяки професійному флебологу , Івану Тарасовичу, та його команді я переконалася, що лікування варикозу це безболісна і безпечна процедура.
Буду рекомендувати своїм знайомим та друзям.
Оксана
Мед центр «Базисмед» для мене, це когорта професіоналів своєї справи, надзвичайно приємний персонал, починаючи із рецепції, закінчуючи операційною.
Надзвичайна вдячність ? лікарю флебологу Івану Тарасовичу за його роботу, та відношення до пацієнта, нові підходи до лікування варикозу.
Нехай професійний розвиток та любов до улюбленої роботи лишається основою метою.
1/8